Viktorina „Matematikos pasaulyje“

Pirmadienio rytą ikimokyklinio ugdymo mokytojos Erika ir Loreta pakvietė Šiaulių miesto lopšelių-darželių „Eglutė’, „Rugiagėlė“, „Pupų pėdas“  bei Dainų progimnazijos į priešmokyklinės grupės ugdytinius į viktoriną „Matematikos pasaulyje“. Viktorinos  pradžioje buvo sukamas virtualus susipažinimo ratas (wordwall.net programa), kurio pagalba dalyviai sužinojo savo prisistatymo numerį. Mokytojos supažindino  vaikus su viktorinos taisyklėmis. Po kiekvienos komandos prisistatymo, vaikų laukė įdomios užduotys: visi skaičiavo pasitelkdami spalvotas lego kaladėles, sprendė galvosūkį su rodyklėmis, kuris skatino vaikus pamąstyti ir pasitarti su komandos draugais, naudodamiesi planšete ir QR kodų skaitytuvo programa, žaidė matematinį žaidimą. Tarp užduočių, vaikai buvo pakviesti smagiai mankštai, kuri išjudino visus. Viktorina paskatino vaikus būti smalsiais, domėtis, mąstyti, žaisti, abejoti ir  mokytis dirbti komandoje.