Velykiniai zuikių nuotykiai

Balandžio 2 d. lopšelyje-darželyje ,,Pupų pėdas“ vyko šventinis rytmetys ,,Velykiniai zuikučių nuotykiai“. Vaikai, pasipuošę zuikučių ausytėmis, rinkosi į darželio kiemą  „marginti  kiaušinių“.  Šventės metu vaikus netikėtai  aplankė Velykiniai zuikiai, kurie pokštavo, kalbino mažuosius zuikučius, džiaugėsi įvairiaspalviais margučiais. Renginį lydėjo džiugi ir pavasariška nuotaika, vaikai su zuikiais dainavo velykines daineles, šoko zuikučių šokius.  Atsisveikindami Velykiniai zuikiai  kiekvienai grupei įteikė po oficialų zuikio diplomą ir, linkėdami geros nuotaikos ir stiprių margučių, padalino visiems po saldžią dovanėlę!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems