Užgavėnių linksmybės

Vasario 25 dieną lopšelyje – darželyje „Pupų pėdas“ nuo pat ryto triukšmingai šurmuliavo persirengėliai, kartu ir visa bendruomenė, susirinkę  išvaryti žiemos. Pirmiausia salėje visi laukė Lašininio ir Kanapinio kovos. Jos  belaukdami dainavo ir šoko: ,,Meškutę“, ,,Graži mūsų šeimynėlė“, ,,Šiaudų batus“, ,,Oželį“ ir kitus žaidimus  bei ratelius. Vėliau persirengėlių eisena persikėlė į darželio kiemą, kur jų laukė žiemos negandų simbolis – Morė. Ją sudeginus  buvo sunaikinti blogi darbai, mintys, poelgiai. Visi vaišinosi arbata, saldainiais, mieliniais blynais.  Šventės organizatorės – meninio ugdymo mokytoja Karolina, auklėtojos Aurelija ir Zita, persirengusios pagrindiniais šventės personažais (čigone, lašininiu, kanapiniu), suvaidino  „mini“ spektakliuką, kuris visiems priminė  senas tradicijas, lietuvių liaudies išmintį.