TULPIŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ

Kasmet, pražydus tulpėms, Lietuvoje švenčiama „Tulpių žydėjimo šventė“. Taigi, tulpių žiedai kviečia grožėtis pavasario spalvomis. Šių metų gegužės 8 dieną šventę organizavo grupės „Boružėlės“ mokytojos.
Šventės tikslas – supažindinti vaikus su gėlėmis, jų įvairove, pavasario spalvomis. Ikimokyklinukai turėjo galimybę apžiūrėti augančias gėles darželio kiemelyje, bandė jas atpažinti, užuosti gėlių kvapą, įvardino tulpių spalvas, lavino skaičiavimo ir matavimo įgūdžius. Mokytojos kartu su savo ugdytiniais papuošė darželio erdvę pačių pagamintais tulpių žiedais, piešė kreidelėmis ant asfalto, dėliojo tulpę iš konstruktorių. Vaikai džiaugėsi saulėta diena ir pražydusiais tulpių žiedais darželio kiemelyje.