Tolerancijos dienos minėjimas

Lapkričio 14-16 dienomis Šiaulių lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas“ vaikai minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų tolerancijos simbolis – namas, tad vaikai, kartu su mokytojomis ir tėveliais piešė piešinius, kūrė aplikacijas, konstravo, darė maketus tolerancijos namo tema. Mokytojos su vaikais kalbėjosi kas yra tolerancija, kad pasirinktas simbolis skirtas aptarti idėją, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, kur kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaiminystėje. Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną visi darželio vaikai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Tolerancijos namas“, sustodami į simbolinį tolerancinos namelį, kur buvo išreikšta viltis, kad tolerantiški būsime ne vieną dieną, bet visus metus.