Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ mokytoja Ingrida Pavlavičienė ir „Nykštukų“ grupės vaikai vasario 5 – 9 d. dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Evelinos Daciūtės kūrybą galima priskirti prie tų, kurios domina vaikus. Poezija – žaisminga ir lengvai įsimenama, o tekstai knygelėse – prasmingi ir įdomūs. Skaitėm patį garsiausią rašytojos kūrinį „Laimė yra lapė“ klausėmės ir pačios autorės Evelinos Daciūtės skaitymo balsu. Vaikams labai patiko. Grupėje vaikai piešė lapę, kirpo ir dėstė savo mintis, kas jiems yra laimė. Laimė – turėti mamą, tėtį, sesę, brolį, draugą. Laimė – vasarą gyventi medžio namelyje ir kasdien valgyti gardžias bandeles su arbata. Šis puikus projektas tai – startas pradėti aktyviau bendradarbiauti su grupės draugais, kurti savo istorijas kasdien. Vaikų sudominimas patrauklia kūryba dar ankstyvajame amžiuje yra svarbus, nes skatina domėtis knygomis ateityje, lavina mąstymą bei turtina kalbą, puoselėja mūsų šalies kultūrą ir tautinę tapatybę. Dar skaitysime ne vieną Evelinos Daciūtės kūrinį.