Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,  kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“   ( A. Baltrūnas )

Pirma vasaros diena prasidėjo gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Birželio 1 dienos rytą visus savo auklėtinius pasitiko šventiškai pasipuošęs darželio kiemas: jis buvo išpuoštas įvairiaspalviais balionais ir gėlėmis. Nuo pat ryto vaikai buvo pakviesti į „kino teatrą“. Vėliau, skambant linksmai muzikai, visi sušokome smagų, linksmą šokį, kurį šoko „Ežiukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis Loreta ir Erika. Atidarydami vasaros pradžią visi vaikai žaidė įvairiausius žaidimus su kamuoliais, pūtė muilo burbulus ir, kaip kasmet jau tapus tradicijai, piešė vasarą, saulę, dangų ir gėles… Šventiniam renginiui pasibaigus, kiekvienas praeivis darželio kieme esančiuose piešiniuose galėjo matyti, jog čia vyko smagi vaikams skirta šventė, kur netrūko džiugios nuotaikos, vaikų juoko.

Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų!