Šventė „Spalvos mus vienija“

Kovo 10 dieną „Ežiukų“, „Nykštukų“ ir  Drugelių“ grupių vaikai Zoom platformoje  dalyvavo šventinėje viktorinoje  „Spalvos mus vienija“, kuri buvo skirta kovo 11 d. paminėti. Pagrindinis jos tikslas – atskleisti tautiškumo pradmenis, sudaryti sąlygas vaikų pilietiniam ir tautiniam ugdymui(si). Šventę pradėjome Tautine giesme, po to vyko viktorina:  visos komandos išsirinkome grupės kapitoną, prisistatėme skambiais šūkiais. Viktorinos metu vaikai prisiminė, įtvirtino žinias apie Lietuvą, valstybės simbolius, piniginį vienetą, upes, tautinius kostiumus ir pan. Planšetės pagalba vaikai ieškojo ilgiausios Lietuvos upės, sužinojo  jos ilgį. Po trumpos pertraukėlės lauke smaigstėme trispalvius vėjo malūnėlius, įsitraukdami į Šiaulių mieste vyksiančią akciją „Trispalviai LAISVĖS malūnėliai“. Renginį vainikavo šokis pagal muziką „Linksmapolkė mažesniems“.