STEAM veiklų savaitė „Geltona, žalia, raudona“

Vasario 16 diena – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Su šia nuostabia švente  visą įstaigos bendruomenę sveikina „Kiškučių“ grupė, kuri šiai šventei paminėti surengė STEAM veiklų savaitę „Geltona, žalia, raudona“. Visą savaitę vaikai konstravo, matavo, skaičiavo, darė eksperimentus, kūrė, piešė neįprastomis priemonėmis. Taip vaikai ugdė(si) kūrybiškumą, gebėjimą bendradarbiauti, spręsti problemas, lavino vaizduotę, tobulino skaičiavimo ir matavimo įgūdžius.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems