STEAM veikla „Konservuojam rudenį“

„Kiškučių“ grupės vaikai apžiūrėjo įvairias rudenines gėrybes. Steam klasėje buvo gausu įvairių uogų, kaštonų, gilių, rudeninių lapų ir kitokių rudens gėrybių. Vaikai lygino jų dydžius, kilnojo, bandė įvardinti svorį: sunkus, lengvas; skirstė juos pagal spalvas. Po tokios veiklos, mokytoja Dovilė iškėlė hipotezę: ar galima „užkonservuoti“ rudenėlį?  Hopotezę reikėjo patvirtinti ar paneigti. Prasidėjo darbas: vaikai ėmė pirštukais po vieną gamtinės medžiagos elementą ir dėjo į jau paruoštus stiklainius. Mažyliai dirbo susikaupę, bandė sukoncentruoti dėmesį į vieną veiklą. Lavėjo vaikų pirštukų smulkioji motorika, akių ir rankų koordinacija. Buvo labai smagi, kūrybinga veikla, reikalaujanti ir susikaupimo. Gautas rezultatas visus pradžiugino: rudenėlis „užkonservuotas“!