STEAM veikla „Kiškučių“ grupėje

Ruduo – vienas spalvingiausių ir dosniausių metų laikų. Soduose gausu sultingų, skanių vaisių, daržuose – daržovių. Kiškučių“ grupės vaikai kartu su Kiškiene“ lankėsi STEAM centre, kur informacinių technologijų pagalba prisiminė, kokias žino ir pažįsta rudens gėrybes. Veiklos metu ugdytiniai gėrybes tyrinėjo, skanavo, skaičiavo, aptarė formą, dydį, spalvą bei svėrė skirtingomis svarstyklėmis. Vaikai taip pat atliko užduotis su „Be boot“ bitute bei atliko eksperimentą Plaukia ar skęsta“. Už šauniai atliktas užduotis Kiškienė“ vaikus vaišino morkomis. Šių veiklų metu vaikai ugdėsi skaičiavimo, matavimo ir tyrinėjimo gebėjimus, patyrė pažinimo, atradimo džiaugsmą, džiugių emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems