STEAM veikla „Kelionė į vandens stebuklų pasaulį“

2020 m. gegužės 4 – 8 dienomis „Drugelių“, “Nykštukų” ir “Ežiukų” grupės vaikai savo veiklas namuose paįvairino patyrimine STEAM veikla.  Šį kartą tyrimo objektu tapo vanduo, apie kurį vaikai norėjo kuo daugiau sužinoti. Per tyrinėjimų savaitę ugdytiniai atliko įvairius eksperimentus su skirtingais vandens pavidalais: skystu, kietu, garais, spalvomis ir kitomis medžiagomis. Taip vaikai tenkino poreikį pažinti vandenį, jo savybes. Siekėme, kad ugdytiniai suprastų jo svarbą per pojūčius, žaidimus, kasdienę veiklą. Tokios veiklos skatina vaikus mąstyti, klausti, ir ieškoti atsakymų, bendradarbiauti su savo šeimos nariais. Per patirtinį mokymąsi ugdytiniai plėtoja problemų sprendimo įgūdžius, šis mokymas skatina juos kritiškai mąstyti. STEAM mokymasis vyksta ne tik per bandymų ir eksperimentų savaitę, bet ir natūraliai kasdien. Vaikai nuolat tiria, žaidžia ir išbando naujus dalykus. Svarbu sudaryti galimybę ištirti aplinkinį pasaulį.