STEAM veikla „Boružėlės“ grupėje

Vasario 16–oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Norėdami paminėti šią datą „Boružėlės“ grupės ugdytiniai kartu su kitų trylikos miestų lopšelių-darželių vaikais dalyvavo respublikinėje nuotolinėje viktorinoje „Aš pažįstu savo gimtinę“. Skambėjo Tautinė giesmė, buvo demonstruojami Lietuvos simboliai. Vaikai naudojosi Kahoot mokymosi platforma, atsakinėjo į klausimus. Renginio metu vaikai įtvirtino savo žinias apie gimtinę Lietuvą, įžymias jos vietoves. Drąsiai dalyvavo veikloje, buvo aktyvūs, žingeidūs. Dalyvavome ir virtualioje ekskursijoje po Valdovų rūmų muziejų ir Gedimino pilį. Vaikams buvo įdomu, jie sužinojo, kad yra kitų būdų viską apžvelgti iš taip arti. O kokia šventė be torto? Taigi „Boružėlės“ grupės ugdytiniai Vasario 16–ajai paminėti pasigamino įspūdingą trispalvį  žele tortą. Taip įtvirtino Lietuvos vėliavos spalvas, jų reikšmes. Vaikai buvo susidomėję visu gamybos procesu iki galutinio rezultato. Siekiant ugdyti vaikų tautiškumą, pagarbą savo tautai, kultūrai, meilę poezijai vaikai mokėsi deklamuoti eilėraščius apie gimtinę. Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos, palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.