STEAM veikla „Atsisveikinimas su sraigėmis“

„Žuvyčių“ grupės  ugdytiniai pamaitino sraiges, prisiminė  sraigių dydžius ir jų vardus. Skaičiavo iki trijų, pakartojo skaitmenų pavadinimus: vienas, du, trys. Labai daug gerų emocijų  mažiesiems atradėjams suteikė sraigių stebėjimas. Klausydami dainelės „Sraigė“, visi vaikučiai judėjo, kaip sraigės. Panaudodami žaisliukus žaidė kūrybinius žaidimus. Lauke sraiges sudėliojo  į tas vietas, kur prieš mėnesį buvo suradę.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems