STEAM projektas „Vaivorykštės spalvų laboratorija“

Grupė „Gelytės“ dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Vaivorykštės spalvų laboratorija“. Projekto tikslas – įtraukti vaikus į aktyvią STEAM veiklą, kurios metu bus ugdoma ir skatinama vaikų pažintinė raida, tikrovės reiškinių pažinimas, techninis mąstymas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, bendravimas ir bendradarbiavimas. Auklėtoja Toma pakvietė vaikus prisiminti ir įvardinti spalvas, kurios bus naudojamos vaivorykštei. Po to vaikai susipažino su nauju kūrybišku piešimo būdu – štampavimu. Visi įsijautę ėmė kurti vaivorykštę. Galutinis rezultatas pranoko lūkesčius-vaivorykštė tapo stebuklinga!

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems