Sportinė veikla „Mano kamuolys“

Įgyvendinant Olimpinės kartos finansuojamą tęstinį projektą „Pupų pėdo olimpiečiai“ 2021 m. rugsėjo mėnesį bendrai nuotolinei sportinei veiklai pasikvietėme Šiaulių lopšelio – darželio „Žiburėlis“  grupės „Žirniukai“ ugdytinius. Užduotis buvo sugalvoti smagių judrių žaidimų su įvairiais kamuoliais. Žaidimai su kamuoliais vaikams visada labai patinka. Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ ugdytiniai lauke ir salėje  žaidė įvairius žaidimus „Kamuoliukai su lazdomis“, „Futboliukas kitaip“, „Gaudytojas ir gelbėtojas“. Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“  grupės „Meškučiai“ ugdytiniai pradėjo dieną nuo rytinės mankštelės su mažais kamuoliukais, vėliau sporto salėje atliko įvairius pratimus su masažiniais kamuoliais, taip pat žaidė įvairius žaidimus. Visi vaikai buvo laimingi ir kupini daug gerų emocijų.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems