Sportinė pramoga „Kamuoliukai, kamuoliai“

2020 m. lapkričio 12 d. įgyvendinant projektą „Pupų pėdo olimpiečiai“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Agnė pakvietė grupės „Boružėlės“ ugdytinius į sportinę pramogą „Kamuoliukai, kamuoliai“. Vaikai pasinėrė į mankštos pratimų labirinto žaidimą ir atliko įvairius mankštos pratimus. Vėliau virė košę iš spalvotų kamuoliukų, kiekvienas turėjo pririnkti tam tikros spalvos „kruopų“ savo košei. Taip pat atliko komandinę užduotį – gaudė kamuolius su lazdomis ir nešė į krepšį. Mergaičių ir berniukų komandos varžėsi kas greičiau užpildys lankus kamuoliukais.  Žinoma nugalėjo draugystė! Vaikai buvo sportiškai nusiteikę, aktyviai ir energingai atliko užduotis. Veiklos pabaigoje vaikų laukė smagios dovanėlės. Projekto veiklos finansuojamos Lietuvos tautinio olimpinio komiteto lėšomis.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2020 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems