šoku aš, šok ir tu!

Balandžio 29 dieną minima Tarptautinė šokio diena. „Šokis, kaip gyvenimas ir visai nesvarbu kurioje aikštelės vietoje jis baigsis, svarbiausia – pats šokio momentas, kuris jaudina, džiugina, keri, įtraukia, atpalaiduoja ir priverčia šypsotis…“. Šokis ne tik leidžia vaikams būti fiziškai aktyviems, pasisemti energijos, bet ir yra puikus būdas jiems išreikšti save, todėl kviečiame Šiaulių miesto Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų vaikus ir mokytojus dalyvauti šokių fiestoje „Šoku aš, šok ir tu“! Pridedame šokių fiestos nuostatus.

Šoku aš, šok ir tu_nuostatai

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems