,,Rudens linksmybės“ pas mažiausiuosius

,,Žuvyčių“ grupės vaikučiai pasikvietė į svečius ,,Peliukų“ grupės vaikučius pramogėlei ,,Rudens linksmybės“. Lopšelių grupės iš popierinių lėkštučių gamino ,,Rudens langą“, panaudodami gamtines priemones: augaliukus, lapelius, gėlytes, uogytes. Drąsiausi net basomis perėjo per rudenišką takelį, kuriame padukus kuteno kaštonai, pagaliukai, kankorėžiai. Mažieji žaidė su šviesos stalu, pilstė kaštonus į indelius, apžiūrinėjo lapus, juos klijavo prie staliuko, įvardino kokių spalvų lapai. Šoko rudenėlio šokius, mėtė į viršų lapus ir gaudė. Buvo labai smagi ir įdomi rytmečio pramoga.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems