Pyragų diena

Lapkričio 8-osios rytą „Kiškučių“ grupė pakvipo cinamonu, obuoliais, draugyste, šiluma ir gerumu. Minint Tarptautinę pyragų dieną, vaikučiai su tėveliais ir močiutėmis atėjo nešini pyragais. Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o lietaus lašai barbena į langą, „Pyragų diena“ – puiki proga pasidalinti savo šiluma, gerumu, dėmesingumu. „Boružėlių“ grupės vaikučiai su mokytoja Zita nešini pyragais aplankė mažuosius „Kiškučių“ grupės vaikučius. Šventės tikslas: namie kepti pyragą ir dalintis savo namų šiluma, pabūti drauge, pajusti bendrystės, gerumo jausmą. „Kiškučių“ grupėje žaidėme žaidimus, šokome, dainavome, klausėmės pasakos „Vištytės pyragas“, spalvinome savo pyragėlį. Kaip gera dalintis, bendrauti ir pabūti kartu! Na, o grupių darbuotojos savo iniciatyva paaukojo pinigėlių Išsipildymo akcijai 2023.