Projektas „Velykų kiškutis“

Kovo 20 dieną startavo penkiamečių projektas „Velykų kiškutis“, kurio tikslas – plėsti vaikų žinias apie Šv. Velykas, jų tradicijas ir papročius. Velykų kiškutis lankėsi „Gėlyčių“, „Kiškučių“ ir „Ančiukų“ grupėse.
Atkeliavo jis ne vienas, o kartu su pintinėle, kurioje buvo įvairiausi žaidimai ir užduotys vaikams. Užduotėlės lavino kurios lavino vaikų skaičiavimo, fizinio aktyvumo, sakytinės ir rašytinės kalbos gebėjimus, kūrybiškumą, smulkiąją ir stambiąją motoriką, atmintį, pastabumą. Ugdytiniai pasisėmė teigiamų emocijų margindami kiaušinius, išmoko kelis judrius žaidimus, analizavo V. Nemunėlio pasaką „Strykt pastrykt Velykis“, rideno kiaušinius, ieškojo kiaušinių ir daug daug kitų užduotėlių.  Vaikai susirado naują draugą – Velykų kiškutį, su kuriuo smagiai leido dieneles.