Projektas „Metų laikai- mūsų draugai“

Ruduo dar šiltas ir švelnus, išmargino linksmai lapus. Grupės „Gėlytės“ ir „Kiškučiai“ auklėtojos kartu su ugdytiniais nuo spalio mėnesio iki birželio mėnesio susijungė bendram projektui „Metų laikai – mūsų draugai“. Projektas vyks keturiais etapais: ruduo, žiema, pavasaris ir vasara. Projekto tikslas – suteikti vaikams kuo daugiau žinių apie ryškiausius gamtos pokyčius įvairiais metų laikais, sudaryti vaikui sąlygas kurti, stebėti, žaisti, pajausti kūrybos ir pasaulio pažinimą džiaugsmą, bendrauti ir bendradarbiauti. Pirmąją susitikimo dieną vaikučius lauke aplankė „Rudenėlis“ su savo padėjėja. Vaikučiai atliko pirštukų mankštą, tyrinėjo lapus, skaičiavo, rūšiavo gamtinę medžiagą, šoko rudenėlio šokį. Pasitelkę fantaziją ir originalias idėjas dekoravo rudeninį medį. Šia veikla buvo siekiama ugdyti vaikų kūrybiškumą plėtoti patyriminę veiklą lauke naudojant gamtines medžiagas. Vaikučiai džiaugėsi tokia  spalvinga rudenine veikla.

 

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems