PROJEKTAS „ATRADIMAI SU MONTESSORI“

Nuo 2023 m. gruodžio mėn. iki 2024 m. sausio mėn. pabaigos vyko respublikinis virtualus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Atradimai su Montessori“, kurio koordinatorės buvo Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ logopedė Agnė ir Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ logopedė Jovita. Projekto tikslas – vaikų kalbinių gebėjimų ugdymas naudojant metodines priemones, paremtas Montessori metodu. Projekto uždaviniai: skatinti vaikų kalbinių įgūdžių formavimąsi ir plėtojimąsi; lavinti ugdytinių smulkiosios motorikos judesius, akies – rankos koordinaciją, dėmesio sutelkimą, naudojant Montessori priemones; skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų bendradarbiavimą. Projekte dalyvavo pedagogai iš 51 ugdymo įstaigos. Kviečiame pasidžiaugti pedagogų kūrybiškomis ir įdomiomis priemonėmis.