PIRMOJI IŠVYKA

Balandžio 19 d. „Boružėlės“ grupės (3-4 m.) ugdytiniai įgyvendindami kalbos savaitės projektą „Atverkim pasakų skrynelę”, kartu su mokytoja Rita vyko į svečius pas socialinius partnerius į lopšelį-darželį  „Žiogelis” pas  „Ežiukų” grupės vaikus.  Vaidinome mažiesiems  „Ežiukams” pasaką „Ropė“ vėliau visi kartu klausant dainelės  „Virė, virė košę”, dainuodami ir imituodami judesiais  „virėme ir skanavome drauge išvirtą košę”, šokome ratelius. Vaikai vartė įvairias knygeles, sprendė, kuri didelė, kuri maža, kas gyvena knygelėje? Atliko spalvinimo užduotėles, vaišinosi. Paminėjome praėjusią Tarptautinės vaikiškos knygos dieną.. Pasikeitėme vaikiškomis knygelėmis ir sutarėme netrukus susitikti… juk taip lengva  „Augti kartu su KNYGA!”. Ačiū už bendradarbiavimą  „Ežiukų” gr. mokytojai Donatai ir jos mažiesiems ugdytiniams.