Pasaulinės Žemės dienos paminėjimas

Kovo 20-ąją minima Pasaulinė Žemės diena (Pavasario lygiadienis, Tarptautinė laimės diena). Lopšelyje – darželyje „Pupų pėdas“ vyko renginys – projektas, kurio metu dalyvavo „Boružėlės“ ir „Meškučių” grupės ugdytiniai kartu su socialiniais partneriais lopšelio-darželio „Dainelė”, „Kačiukų” grupės vaikais. Projekto tikslas – plėsti žinias apie Žemę, išreikšti jai pagarbą, rūpestį, mokytis saugoti visa, kas gyva joje. Vaikai suprato kaip svarbu rūpintis mūsų Žemės švara, suvokė, kokią žalą daro tarša gamtai, mokėsi rūšiuoti atliekas, susipažino su rūšiavimo konteinerių spalvomis, laisvai, išradingai atliko Steam veiklas „Žemės dienai” paminėti. Vaikai ugdėsi kūrybinius, meninius gebėjimus, lavino smulkiąją motoriką. Renginio metu darželio vaikai žaidė didaktinį žaidimą, žiūrėjo mokomąjį filmuką apie gamtos taršą, dainavo daineles ritmuodami muzikos instrumentais iš antrinių žaliavų, šoko ratelius. Visą savaitę ugdytiniai aktyviai dalyvavo pokalbiuose bei diskusijose apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus. Savo kurtais darbeliais pasveikino Žemę. Šiai dienai paminėti ikimokyklinukai surengė kūrybinių darbų parodą ,,Mano žemė”. Už aktyvų dalyvavimą renginyje vaikai buvo pradžiuginti spalvotais balionėliais.