PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kovo 20-ąją visame pasaulyje minima Žemės diena. Lopšelio-darželio „Pupų pėdas“, „Meškučių“ ir „Boružėlės“ grupės ugdytiniai taip pat paminėjo šią dieną. Jos tikslas  – plėsti ugdytinių žinias apie žemę, ugdyti norą saugoti mus supančią aplinką. Renginio metu darželio vaikai žiūrėjo mokomuosius filmukus apie gamtos taršą, šiukšlių rūšiavimą, sužinojo, kad šią dieną taip pat prasideda astronominis pavasaris bei ateina pavasario lygiadienis, kada dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Visą savaitę vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose bei diskusijose apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus. Atliko bandymus su vandeniu, puošė savo žaliąją palangę. Vaikai savo kurtais piešiniais pasveikino Žemę. Žemė pakvietė visus draugiškai lauke padainuoti ir pašokti. Vaikai noriai atsiliepė į Žemės kvietimą. Ugdytiniai atliko dainą „Džimba-Žemė“. Vaikiški balsai skambėjo darželio kiemelyje, dainomis garbino švarią Žemę, laimingą vaikystę, piešė  ant asfalto. Kartu su auklėtojomis Inga ir Rita puošė darželio medelį.  Šiai dienai paminėti vaikai surengė kūrybinių darbų parodą ,,Mano žemė”, kuri eksponuojame lopšelio-darželio galerijoje.