Paroda “Papuošk Kalėdų eglę“

Artėja  gražiausios ir visų laukiamos žiemos šventės. Visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių – Kalėdinių eglučių puošimas, įžiebimas, dovanėlių ruošimas, meduolių kepimas. Ir namai pakvimpa  cinamonu, imbierais ir eglutės sakais!  Mūsų lopšelis – darželis „Pupų pėdas“  pasipuošė sidabrine eglute. „Boružėlės“ grupės ikimokyklinio ugdymo pedagogės Ritos ir Simonos trumpalaikis, bet tuo pačiu labai ypatingas projektas – paroda „Papuošk Kalėdų eglutę“  džiugina visą lopšelio – darželio “Pupų Pėdas” bendruomenę. Tariame Ačiū visiems už nuostabius rankų darbo kalėdinius žaisliukus, kurie papuošė darželio eglutę. Kiekvienas Jūsų rankų darbo žaisliukas – originalus, ypatingas ir unikalus! Didelis AČIŪ, Jums tėveliai, už kūrybiškumą ir aktyvų bendradarbiavimą. Be galo esame dėkingi savo rėmėjams ir skiriame jiems padėkas: Eglei ir Edgarui Baltokams „Kalėdinės eglutės“ – už padovanotą kalėdinę eglutę, UAB „Vandens smulkmenos“ – už padovanotą eglutės stovo pagrindą, UAB „Mechanizmų nuoma“- už nemokamai išnuomotą žemės grąžtą.  AČIŪ Jums už sukurtą nuostabią Kalėdinę nuotaiką! Jūsų visų pagamintais žaisliukais  kalėdinę eglutę puošė „Boružėlės“ ir „Nykštukų“ grupės ugdytiniai su savo auklėtojomis. Vaikai  patyrė daug džiaugsmo ir gerų emocijų, o ypač kai Kalėdų eglutė sušvito dešimtimis žibančių lempučių. Dalinamės nepakartojamomis akimirkomis su Jumis!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems