Paroda „Moliūgo pokštai“

Jau trečius metus iš eilės lopšelio-darželio  „Pupų pėdas” kieme karaliavo didžiausia rudens daržo puošmena –  moliūgai. Paroda „Moliūgo pokštai“ buvo eksponuojama nuo spalio 24 iki lapkričio 4 dienos. Parodos tikslas – skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą. Šiais metais parodėlėje puikavosi net 115 moliūgėlių. Moliūgai labiausiai džiugino įstaigos ugdytinius. Gražuoliai moliūgai neliko nepastebėti ir praeivių. Visi norėjo įsiamžinti foto nuotraukose, noriai juos skaičiavo, lygino su draugo, grožėjosi jų švieselėmis, įvairiausiomis skaptuotomis formomis. Jie ne tik papuošė įstaigos kiemo erdvę, bet buvo kaip edukacinė priemonė, padedanti vaikams susipažinti su įvairiomis emocijų išraiškomis. Skaptuotus, įvairiai dekoruotus, spalvotus moliūgus čia sunešė visa darželio bendruomenė kartu su ugdytinių tėvais. Parodos organizatorės, mokytojos Loreta R. ir Aldona Č. dėkoja visiems aktyviai  dalyvavusiems parodoje.