NUOTOLINIO VAIZDO PROTŲ MŪŠIS „LAISVĖS SPALVOS“

Kovo 10 d. dalyvavome  ikimokyklinio ugdymo įstaigų  nuotoliniame  vaizdo protų mūšyje „Laisvės spalvos“. Virtualiame susitikime dalyvavo  Šiaulių miesto lopšelio-darželio “Pupų pėdas“ “Boružėlės” gr. ugdytiniai  ir lopšelio-darželio „Ežerėlis“ “Nykštukų”gr. ugdytiniai ir pedagogai. Ugdytiniai buvo pasipuošę savos gamybos Lietuvos trispalvės apyrankėmis.Protų mūšis Zoom platformoje prasidėjo kartu giedant Lietuvos respublikos himną.  “Boružėlės” grupės ugdytinė Evelina aiškiai ir raiškiai padeklamavo K. Ivinskio eilėraštį “Tėvynė”. Vėliau grupės auklėtojos  prisistatė savo ugdytinius. Ikimokyklinukai savo žinias apie Lietuvą įtvirtino dalyvaudami viktorinoje  ir atsakinėdami  į auklėtojų pateiktus klausimus apie Lietuvą. Visi kartu padainavome vienybės dainą “Nupiešiu saulę”, pasipylė  “Minčių lietus”:  kas yra laisvė ? Šventinio rytmečio pabaigoje vaikai atliko Steam veiklą: iš krepinio popieriaus dėliojo Lietuvos trispalvę, liejo splavas. Ugdytiniai prisiminė, kokios yra Lietuvos vėliavos spalvos, jų eiliškumą, ką reiškia  kiekviena spalva. Vaikai buvo labai žingeidūs ir drąsūs. Įtvirtinome žinias apie Lietuvą ir įgijome naujų draugų. Ačiū tėveliams už šventiškai papuoštus vaikus. Grupėje kartu su ugdytiniais aptarėme sėkmes ir mažytes nesėkmes. Susitikimas vaikučių  atmintyje išliks dar ilgai.