„Metų laikų mozaika – 2014“

2014 m. rugsėjo 24 d. 13.00 val. lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ ugdytiniai iš priešmokyklio ugdymo „Nykštukų“ grupės Dovilė Balbonaitė, Aušra Norvaišaitė, Jovaras Tautkus, Ramilė Barzinskaitė su tėveliais dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukės“ organizuojamame plenere „Metų laikų mozaika –2014“ Šiaulių centrinėje miesto aikštėje prie fontano „Saulės diskai“.

Renginio metu buvo dėliojamos įvairiaspalvės mozaikos tik iš gamtoje randamų medžiagų: kaštonų, medžių lapų, gėlių, smėlio ir t. t. Mozaikoje turėjo atsispindėti vieno ar kelių metų laikų fragmentai. Šis renginys skirtas rudens lygiadieniui, kuris sutampa su Šiaulių miesto gimtadienio data bei skirtas jubiliejiniams Kristijono Donelaičio metams paminėti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA