Madų šou „Spalvingo rudens mados akcentai“

Šį saulėtą pirmadienio rytmetį „Boružėlės“ ir „Meškučių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis Simona, Inga ir Rita, pasipuošę ryškiais aksesuarais, išskirtiniais drabužiais, skrybėlėmis papuoštais margaspalviais rudeniniais lapais, kaštonais, gilėmis, kankorėžiais  dalyvavo madų šou „Spalvingo rudens mados akcentai „Madų šou“. Žaidimai vaikams – gyvenimo ir lavinimosi būdas. Žaisdami, kurdami, dalyvaudami įvairiuose renginiuose, ugdytiniai  įgyja žinių, sugebėjimų, naujų įgūdžių, patirties, išmoksta bendrauti, bendradarbiauti, patiria daug džiugių emocijų, formuojasi jų vertybinės nuostatos. Jie suvokia, kad kiekvienas dalyvis renginyje yra svarbus ir reikalingas. Projekto dalyviai: „Boružėlės“ ir „Meškučių“ grupės ugdytiniai  madų šou drąsiai žingsniavo podiumu,  demonstravo savo spalvingus, rudeniškus drabužėlius ir aksesuarus. Vieni kitų pasirodymus ugdytiniai stebėjo  Zoom platformoje ir siuntė skambius aplodismentus savo draugams! Renginio pabaigoje vaikai skyrė nominacijas  už išradingiausią, stilingiausią,  spalvingiausią  ir originaliausią  aprangą ar aksesuarą. “Boružėlės” ir “Meškučių” grupės vaikai buvo apdovanoti padėkomis ir rudenėlio dovanėlėmis. Renginyje ugdytinių veidus puošė šypsenos, o širdelėse sunkiai tilpo džiugios emocijos, nepakartojami įspūdžiai.