„Kiškučių“ grupės projektas „Skaičiai aplink mus“

Nuo lapkričio 7 iki lapkričio 11 dienos „Kiškučių“ grupės vaikučiai su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Dovile ir Zita buvo „nukeliavę“ į matematikos pasaulį – vykdė trumpalaikį skaičiavimo ir matavimo ugdymo projektą „Skaičiai aplink mus“. Projekto tikslas – skaičiavimo ir matavimo ugdymo pasiekimų srities tobulinimas susipažįstant su skaičiais, skaičiavimu, matavimu vykdant įvairias ugdomąsias veiklas. Pažintį su skaičiais pradėjome naudodamiesi kortelėmis, paveikslėliais, žiūrėjome mokomuosius animacinius filmukus, kartu su personažais skaičiavome įvairius rodomus daiktus. Kasdien ridendavome medinį kubą su taškeliais, kuriuos vakai skaičiuodavo, rasdavo tinkamą skaičiaus trafaretą, garsiai įvardindavo. Vaikams labai patiko žaisti su gamtinėmis medžiagomis (kankorėžiais, akmenukais, pagaliukais, kaštonais), lavinosi ir smulkioji motorika, nes viską norėjosi paliesti, patyrinėti, dėlioti. Smagiai žaidė ir kitus mokomuosius – didaktinius žaidimus: dėliojo domino, mozaikas, įvairias dėliones, varstė karoliukus, sagas, jas bandė skaičiuoti. Taip pat naudodamiesi skalbinių segtukais segė prie tinkamo skaičiaus atvaizdo. Projekto tikslą pavyko įgyvendinti, vaikai patyrė daug džiugių emocijų skaičiuodami, žaisdami eksperimentuo- dami, išbandydami įvairias veiklas.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems