„Kiškučių“ grupėje – veiksmo savaitė „Be patyčių“.

„Kiškučių“ grupėje kovo 18 – 22 d. buvo vykdoma veiksmo savaitė „Be patyčių“. Visą savaitę ugdytiniai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose, kurių tikslas – skatinti ne tik atpažinti patyčias, jas stabdyti, bet ir gerinti vaiko emocinę savijautą, kurti draugiškus, tolerantiškus pagarbius tarpusavio santykius. Grupėje organizuotas „Draugystės ratelis“, kurio metu vyko pokalbis su vaikais apie draugus, draugystę, mandagumą, atjautą. Vaikai susipažino su liūdnomis ir linksmomis emocijomis, išmoko daug gražių žodžių, dainelių, palinkėjimų draugams. Grupėje pastatėme „Gerumo kibirėlį“,  į  kurį „dėjome“ vien gerus darbus ir linkėjimus vieni kitiems bei savo šeimos nariams. Žiūrėjome senosios animacijos filmukai apie draugystę, kurie paįvairino veiksmo savaitės veiklas. Jų metu vaikai surado atsakymus: kaip tapti draugu, kaip neskriausti kito, kas yra draugystė. Vienoje iš savaitės dienų grupėje viešėjo socialinė pedagogė Lina, kuri kartu su grupės mokytoja Dovile pravedė integruotą veiklą „Aš tarp draugų“. Vaikai spalvino savo delniukus, kuriuose atsispindėjo vaikų nuotaikos, emocijos apie draugiškumą, kaip neskriausti vienas kito, nepalikti draugo nelaimėje. Paskutinę veiksmo savaitės „Be patyčių“ dieną, buvo surengtas baigiamasis rytmetis „Draugystė mus vienija“, kurio metu visi vaikai buvo apdovanoti skirtingais medaliais. Šventės metu vaikai visas neigiamas emocijas sudėjo į „Juodąjį emocijų maišelį“ jį stipriai užrišdami ir tikėdami, kad liūdnosios emocijos daugiau jų nebeaplankys.