Kauno miesto vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių emocinės raiškos ir jausmų projektas II „JIE MIELI IR SKIRTINGI, BET NE VISI LAIMINGI“

Projektas vyko nuo 2022 m. kovo 1 d. iki 2022 m. gegužės 30 d. Projekte dalyvavo „Boružėlės“ grupės ugdytiniai. Šis projektas  sudarė galimybes atsiskleisti vaikų emocijoms ir išradingumui kuriant laukinį gyvūną. Kovo  mėnesį pasaulinei laukinės gamtos dienai paminėti vaikai žiūrėjo filmuką, aptarė jį lipdė laukinį gyvūną – žvėrį. Balandžio mėnesį su vaikais savo delniuko trafareto pagalba bei  pasirinktomis meninėmis priemonėmis piešėme, tapėme naminį gyvūną. Gegužės  mėnesį su vaikais  gaminome vandens gyvūną. Dalyvavimas projekte vaikams labai patiko. Jie sužinojo su kokioms emocijomis susiduria gyvūnai. Kokie mūsų kasdieniniai įpročiai tiesiogiai ar ne tiesiogiai veikia gyvūnų gyvenimo sąlygas, jų išlikimą? Sužinojo, kad gyvūnas gali būti liūdnas ne tik todėl, kad alkanas, bet gal būt ir dėlto, kad jo namai griaunami, teršiama aplinka arba jis įkalintas tenkinant trumpalaikius ir neapgalvotus žmonių įgeidžius. Ačiū organizatoriams už puikų projektą.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems