Išvyka į jaunųjų gamtininkų centrą

Saulėtą penktadienio rytmetį „Boružėlės“ grupės ugdytiniai  vyko į jaunųjų gamtininkų centrą, aplankė Jaunųjų gamtininkų centro „Gyvūnijos sodą“. Jame apžiūrėjo ir susipažino su įvairiais gyvūnais. Kartu aplankė ir  „Katinų muziejų“. Ugdytiniai sužinojo  muziejaus įkūrimo istoriją, apžiūrėjo katinų parodą ir susipažino su jame gyvenančiais katinais, jų veislėmis, charakterio savybėmis. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Šalia arklio“. Šioje edukacijoje vaikai  sužinojo, kad ir  žirgai turi  charakterį,  susipažino su jų biologinėmis bei psichologinėmis savybėmis, priežiūra, treniravimu, žirgų sporto rūšimis. Vaikai turėjo galimybę pajodinėti arkliuku – poniuku.  Į darželį visi sugrįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems