Futbolo festivalis

Gegužės 6 dienos saulėtą rytmetį „Boružėlės“ grupės ugdytiniai dalyvavo Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Lietuvos futbolo 100-čiui paminėti skirtame  renginyje „Futbolo festivalis”. Festivalį organizavo Lietuvos futbolo federacija, Šiaulių futbolo akademija ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Renginio metu vaikai dalyvavo bendroje mankštoje su tigriuku, linksmose estafetės su futbolo elementais ir žaidimais stotelėse. Renginio uždarymo šventėje vyko apdovanojimai. Futbolo festivalio dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos įsteigtomis atminimo dovanėlėmis. Visi grįžome į darželį geros nuotaikos, pilni įspūdžių ir teigiamų emocijų.