eTwinning projektas „My Dear Kindergarten“

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Agnė kartu su grupės „Meškučiai“ vaikais dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „My Dear Kindergarten“, kurio pagrindinis tikslas – išmokyti vaikus suprasti savo, taip pat suprasti ir gerbti kitų šalių kultūras, tradicijas ir kalbas. Projekte dalyvauja pedagogai ir ugdytiniai iš Estijos, Latvijos, Turkijos, Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos ir Lietuvos. Viena iš užduočių projekte – pristatyti savo tradicinį patiekalą. Mes nusprendėme iškepti ir pristatyti  kūčiukus, nes tai labai unikalus ir simbolinę reikšmę turintis kepinys. Visi dalyviai savo patiekalus sudėjo į specialiai sukurtą elektroninę knygą.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems