Edukacija „Duonos kepimas“

„Gėlytės“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja trečiadienio rytą išvyko į Žaliūkių malūnininko sodybą edukacijai „Duonos kepimas“. Žaliūkių malūnininko sodyba – etnokultūros, tradicinių papročių, edukacinės veiklos ir pramogų erdvė, supama šiuolaikinio miesto. Užsiėmimo metu vaikai kepė  kvapnią ruginę duonelę. Ugdytiniai išgirdo pasakojimą apie sunkų duonos kelią nuo sėjos iki balta staltiese užtiesto stalo, sužinojo valstiečių buityje gyvavusias duonos kepimo tradicijas, papročius ir ritualus. Kiekvienas suformavo ir išsikepė savąjį duonos kepalėlį. Taip pat ragavo duonelę, užteptą sviestu ir pabarstytą linų sėmenimis bei kanapių sėklomis. Vaikai iš edukacijos grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems