,,Ančiukų“ grupės vaikų atsisveikinimo su darželiu šventė

Vaikystė – tai margas drugelis,
Vaikystė – tai sapnas gražus.
Ji lekia kaip lengvas vėjelis
Ir greitai skaičiuoja metus.
,,Ančiukų“ grupės atsisveikinimo su darželiu šventė buvo organizuota kiek kitokia nei įprasta. Ji buvo be surepetuotų dainų, šokių, žaidimų, be išmoktų eilėraščių, o aktyviai tyrinėjant, žaidžiant. Šventė prasidėjo VU Šiaulių akademijos botanikos sode, kur vaikai gėrėjosi augalų įvairove, lepinosi pavasarinių žiedų grožiu ir aromatais, ieškojo tarp medžių pasislėpusių voveryčių ir klausėsi kūdroje gyvenančių varlių ,,orkestro“. Po to vaikai dalyvavo edukacijoje ,,Augalų paslaptys puokštelėje“ ir pasigamino žaliuojančių ir žydinčių augalų puokšteles. Po edukacijos visi gavę ,,Ikimokyklinio ugdymo programos“ baigimo diplomą, grįžo į darželį, kur šventė tęsėsi toliau. Buvome susitarę, kad darželyje būsime iki 20.00 val., tad visą vakarą linksminomės. Vaikai ieškojo užkasto piratų lobio, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, pūtė muilo burbulus. Linksmai ir aktyviai praleidę laiką, vėlų vakarą, žibančiomis iš džiaugsmo akimis, išsiskirtė namo.