Akcija šokio dienai paminėti „Šoku aš šok ir tu“

Pedagogės Toma ir Agnė pakvietė visus Lietuvos lopšelius-darželius prisijungti prie akcijos „Šoku aš, šok ir tu“, išmokti šokį „Laikrodukas“ ir  taip paminėti tarptautinę šokio dieną. Labai džiugu, kad prie akcijos prisijungė apie 300 pedagogų, kurie su vaikais išmoko šokį ir jį nufilmavo. O balandžio 29 d. visi mūsų lopšelio-darželio vaikai buvo pakviesti sušokti šokį lauke ir paminėti šokio dieną. Šokį atlikti susirinko didelis būrys vaikų, juos lydėjo energija ir  puiki nuotaika.  https://youtu.be/-NfuKboF0HQ

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems