Akcija „Tylos stebuklinga versmė“

Kiekvienais metais, paskutinį balandžio trečiadienį, minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kuri skirta atkreipti visuomenės dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą ir skatinti tylesnį ugdymo įstaigų aplinkos sukūrimą. Šių metų, balandžio 26 dieną ir  mūsų lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Tarptautinę triukšmo suvokimo dieną. Visose darželio grupės organizuotos ugdymo veiklos, užsiėmimai, skirti triukšmo prevencijai. Ši akcija skirta skatinti ugdyti vaikų sąmoningumą ir atsakomybę puoselėjant tylią aplinką. Akciją „Tylos stebuklinga versmė“ organizavo mokytojos Rita  ir Zita, kurios aplankė visas lopšelio-darželio grupes, supažindino kas yra triukšmas ir tyla. Grupėse mokytojos žaidė įvairius tylos žaidimus, skaitė pasaką „Triukšmo šalis“, paliko tylos paruoštus laiškus su užduotėlėmis. Vaikai vieningai nusprendė, kad „tyla nepaliktų mūsų“ turime ją  dažniau pasikviesti į svečius!