Viktorina „Trispalvės keliu“

Vasario 15 d. ,,Nykštukų“ grupės auklėtojos Monika ir Simona kartu su ugdytiniais organizavo nuotolinio vaizdo viktoriną su lopšelio-darželio ,,Voveraitė“ ugdytiniais ,,Trispalvės keliu“, Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Visi kartu giedojome Tautinę giesmę, atsakinėjome į klausimus apie Lietuvą, sprendėme kryžiažodį. Renginio metu vaikai įtvirtino savo žinias apie gimtinę Lietuvą, jos simbolius, įžymias vietoves. Džiaugiamės, jog vaikai buvo aktyvūs, drąsūs, lydėjo džiugios emocijos. Renginio pabaigoje, visi kartu dainavome dainą ,,Nupiešiu saulę“. Atsisveikindami, palinkėjome vieni kitiems sėkmės, gražios ir prasmingos šventės, Lietuvai!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems