Viktorina „Ar pažįsti Lietuvą“

Saulėtą kovo 9-osios rytmetį lopšelyje-darželyje paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. „Nykštukų“, „Ežiukų“ ir „Drugelių“ grupės  ugdytiniai buvo pakviesti dalyvauti viktorinoje „Ar pažįsti Lietuvą ? “. Viktorina prasidėjo giedant Lietuvos valstybės himną. Viktorinos metu vaikai įtvirtino žinias apie tautinius simbolius, žymias Lietuvos vietas. Renginio pabaigoje visi kartu iš spalvotų kaladėlių dėliojo Lietuvos vėliavą. „Nykštukų“ grupės ugdytiniai pakvietė visus bendram šokiui „Graži mūsų šeimynėlė“. Viktorina baigėsi bendra nuotrauka bei pasižadėjimu – saugoti ir mylėti savo šalį Lietuvą.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2024 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems