,,Vasaros žolynai mūsų sveikatai (Eugenijos Šimkūnaitės lobių beieškant)“

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas ugdytiniai priėmė birželio mėnesio iššūkį: ,,Vasaros žolynai mūsų sveikatai (Eugenijos Šimkūnaitės lobių beieškant)“. Vaikai kartu su auklėtojomis vartė knygeles, domėjosi vaistažolių gydomosiomis savybėmis, tyrinėjo augalus iš arčiau: kokia spalva, dydis, kvapas ir kt. ,,Nykštukų“, ,,Boružėlių“ ir ,,Kiškučių“ grupės vaikai prižiūri darželyje augančias vaistažolių lysves. Visi kartu, pasiskirstę savaitės dienomis, jas stebi, uosto, apžiūrinėja, laisto, ravi, renka džiovinimui ir  vaišinasi kvapniomis arbatomis. Vaikams tai teikia  džiaugsmo ir puikių emocijų!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems