Vaikų gynimo diena bibliotekoje

Grupės „Gėlytės“ vaikai buvo pakviesti dalyvauti Šiaulių P. Višinskio  Aido filialo  bibliotekoje paminėti vaikų gynimo dieną. Ten juos pasitiko tigriukas, kuris ragino vaikus būti linksmais ir gražiai elgtis. Vėliau grupės vaikai pasirodė su daina – šokiu „Košė malošė“, kuri visus dalyvius pakvietė pašokti kartu. Renginyje taip pat pasirodė Šiaulių „Spalvų muzikos“ orkestras. Šventė baigėsi gražiais palinkėjimais ir dovanėlėmis.

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems