Tolerancijos dienos paminėjimas

Kaip ir kasmet lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ bendruomenė priėmė Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą kūrybiškai paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną lapkričio 16-ąją ir prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos žibintas“.  Kūrė žibintus ne tik iš popieriaus, tačiau ir kitų medžiagų, piešė piešinius, kuriuose Tolerancijos žibintai, kaip atnešantys šviesą ir nugalintys blogį. Darželio ugdytiniai ir pedagogai aiškinosi kas yra tolerancija.  T O L E R A N C I J A  tai pakantumas, pagarba kitiems, supratimas, kad reikia gyventi taikiai, kad kitas žmogus gali būti kitoks, ir mes jį turime gerbti tokį, koks jis yra nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, tikėjimo, tradicijų. Kuo anksčiau vaikai supras ir žinos tolerancijos reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems