Tęsiasi programa „Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM”

Nuo lapkričio 15d. vyko antra veiklų savaitė „Nuo paprasto iki sudėtingo. Keliauju su STEAM”.  Visą savaitę mus lankė ir STEAM veiklose dalyvavo „Eglutės“, „Dainelės“, „Rugiagėlės“, ,,Žiogelio“ ir ,,Voveraitės”  darželių  mažieji svečiai. Auklėtojos Loreta ir Monika supažindino vaikus su tema „Matematika gamtoje“. Veikla prasidėjo robotukų pamokėle apie skaičiavimo  priemones: svarstyklės, liniuotės, svareliai ir kt. Veiklos metu netrūko skaičiavimo, matematinių veiksmų, loginio mąstymo, inžinerijos užuomazgų, meninės veiklos. Jaunųjų technikų centro mokytojas Tautvydas toliau mokė mažuosius programavimo meno.
      STEAM savaitės veiklos suteikė vaikams naujų žinių apie matematinius veiksmus, programavimą. Veiklos metu buvo pateikta nemažai gamtinės medžiagos su kuria vaikai ir atliko įvairias užduotėles. Kitą savaitę vaikučių laukia ne mažiau įdomios, net truputį stebuklingos veiklos.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems