Svečiuose – pasaka „Kaip kiškis mokėsi drąsos“

Kovo 16 d. „Nykštukų“ grupės vaikus aplankė Ieva Kadžiulytė ir Jurgita Januševičiūtė – Taralė, svečiai iš Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos. Jos vaikams skaitė ir pristatė  Nicola Kinnear – jaunosios kartos britų vaikų knygų rašytojos ir iliustruotojos pasaką „Kaip kiškis mokėsi drąsos“. Niekas taip nepadeda įveikti baimių, kaip noras išgelbėti draugą. Kiškiui Leonui trūksta drąsos, o jo draugė Luna tiesiog dievina nuotykius. Luna kviečia Leoną eiti kartu į mišką, tačiau Leonas ir vėl mieliau lieka namuose. Luna supyksta ir sušukusi, kad jam reikia būti bent šiek tiek drąsesniam, išeina. Nusiminęs kiškis pasiryžta išlįsti iš urvo ir susirasti draugę. Ar jis išdrįs apginti Luną nuo didelio ir baisaus vilko? Smagi ir įtaigi paveikslėlių knyga, parodanti, kad iš tiesų esame kur kas drąsesni, nei galvojame. Ši pasaka skatina vaikus būti drąsesnius, moko vertinti draugus, meniškai vertingos iliustracijos ugdo estetikos pojūtį. Vaikams labai patiko, tiesa, išklausyti ir susikaupti nėra lengva. Girdėjome ir gegutės kukavimą, ir vilko kaukimą, pelėdos ūbavimą. Trepsėjome kaip kiškiai, pūtėm vėjo malūnėlį. Gavome dovanų nupieštus sausainius, kuriuos vaikams teko patiems nuspalvinti.

 

 

 

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems