Svečiuose – Dainų progimnazijos pirmokėliai

Lapkričio 17 dieną lopšelyje – darželyje „Pupų pėdas“ viešėjo svečių būrys iš Dainų progimnazijos. 1c klasės mokiniai lydimi mokytojos Violetos, atvyko artimiau susipažinti su darželio mokytojos profesija, bei susidraugauti ir smagiai praleisti laiką su darželio vaikais. Svečius pasitiko lopšelio – darželio „Pupų pėdas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indra. Visi kartu nuėjo į STEAM centrą, kur patys mokiniai galėjo apžiūrėti bei išmėginti naujus įrenginius ir priemones.Vaikai atidžiai klausėsi pavaduotojos pasakojimo ką vaikai veikia darželyje, kokia jų dienotvarkė.  Mokinukai smalsaudami vaikščiojo daželio koridoriais, aplankė, sporto ir aktų sales, apžiūrėjo bei išmėgino naujai sukabintas manipuliacines sieneles koridoriuose. Besidairančius svečius džiugiai pasitiko „Kiškučių“ grupė. Visi skubėjo susėsti ir pasiklausyti skaitomų pirmokėlių pasakų. Vaikai susidraugavo, atrado bendrų pomėgių ir žaidimų. Užsimezgusi draugystė tikimės gyvuos dar ne vienerius metus, nes visi jau nekantriai laukia kito susitikimo.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems