Suteiktas dar vienas Nacionalinis kokybės ženklelis

Auklėtojai Agnei Dovalgaitei-Trumpelei suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) už projektą “ MYDEAR KINDERGARTEN (DIFFERENT COUNTRIES & CULTURES)“. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami pedagogams, vykdantiems puikius virtualaus bendradarbiavimo projektus „eTwinning“. Tokie ženkleliai pažymi, kad projektas pasiekė  nacionalinį ir Europos standartą. Sveikiname savo kamandos narę, pasiekusią tokį aukštą veiklos įvertinimą!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems